Cenne punkty KP/Apis i Panter

Mimo małych kłopotów KP/Apis okazał się lepszy od Marstalu Gródek. W drugim meczu mimo dużej ilości fauli Pantery okazały się lepsze od Noe-Trans Przysiersk.

Marstal Gródek – KP/Apis 0:3 (0:1)

Bramki:

KP/Apis – Szymecki 1, Dolewski 1, Romanowski 1

MVP – Mackiewicz (KP/Apis) – 14 obronionych strzałów

Marstal w kolejnym już meczu stawia bardzo wysoko poprzeczkę swoim rywalom. Tym razem przez tą zaporę próbował przedzierać się KP/Apis. Ostatecznie wygrali, jednak na pewno zostawiając przy tym sporo sił. Duża w tym zasługa bramkarza Mackiewicza, który oprócz „zerka” wybronił również 14 strzałów przeciwnika. W Marstalu również dobrą partię rozgrywał bramkarz Krzyżanek (15 obron). Klub Podróżnika dzięki tym 3 punktom przybliżył się do występów w II lidze. Marstalowi mimo ambitnej walki pozostanie chyba jednak walka na najniższym froncie.

Noe-Trans Przysiersk – Pantery/Gresta/Espack/Sadowska 2:5 (0:2)

Bramki:

Noe-Trans – Jackowski 1, Ligmanowski 1

Pantery – Piątkowski 3, Tarkowski 2

Czerwona kartka – Jackowski (Noe-Trans)

MVP – Piątkowski (Pantery/Gresta/Espack/Sadowska)

Spotkanie rozpoczęło się od szybkiego trafienia Piątkowskiego. Oba zespoły prowadziły grę mocno do przodu, często zapominając o powrocie pod własną bramkę. Po pierwszych 13 minutach bliżej wygranej były Pantery mające dwubramkową zaliczkę. Kiedy na początku drugiej części gry Jackowski strzelił gola kontaktowego, gra nabrała bardzo fizycznego rozmiaru. Dużo gry faul, pretensji do sędziego – tak wyglądało to spotkanie już do samego końca. Dodatkowo „czerwień” ujrzał Jackowski za ubliżanie sędziemu. Pantery finalnie były bardziej skuteczne ostateczne inkasując cenne 3 punkty.

 

MG